unknown
 
Dobrý den,
jmenuji se Hobulet a jsem časopisem Městské části Praha 7. Přicházím na svět ve spolupráci s vydavatelstvím Union Point s.r.o. a budu k Vám do schránky distribuován kompletně v novém formátu. Zapomeňte tedy na mého předchůdce - staré osmistránkové noviny, a připravte se na zbrusu nový časopis na kvalitním papíře. Více informací o mně naleznete na http://hobulet.cz/ Tímto emailem bych Vás chtěl oslovit s nabídkou inzerce. Co Vám tedy nový Hobulet nabízí?
·         Reklamou v Hobuletu oslovíte své sousedy. A právě ti jsou Vašimi potenciálními zákazníky, mají to k Vám přece nejblíže. Hobulet se bezplatně distribuuje do 25 tisíc domácností a společností se sídlem na Praze 7.
 
·         Hobulet dostal novou tvář. Zapomeňte na starou novinovou verzi, je tu Hobulet v atraktivním kabátu 20stránkového časopisu. Magazín si díky jeho novému provedení prolistuje více čtenářů a s větším zájmem.
 
·         Hobulet se tiskne na lepším a kvalitnějším papíře. Časopis vydrží  více než ve své předchozí podobě, a projde tak rukama většímu počtu čtenářů.
 
·         Obsah Hobuletu bude výrazně čtenářsky atraktivnější než dříve. Kromě informací z radnice bude Hobulet obsahovat další zajímavé sekce,které zaujmou mnohem více obyvatel Prahy 7.  
 
·         Jako bonus od nás dostanete také prostor na webových stránkách Hobuletu.
V příloze naleznete profil časopisu a ceník inzerce.
 
Zde (http://hobulet.cz/inzerce.php) si pak můžete prohlédnout náš nový vizuál. Najdete zde také formulář, prostřednictvím kterého si můžete inzerci kdykoliv objednat a také obchodní podmínky spolupráce.
 
Uzávěrka následujícího čísla je 14. 9. 2007.
Děkuji a jsem Vám k dispozici,
 
Šárka Polišenskáčasopis Hobulet
Union Point s.r.o. | Mánesova 24Praha 2 – Vinohrady | 120 00 T: 00 420 225 096 517M: 00 420 777 580 624E:  inzerce@hobulet.cz I: http://hobulet.cz/  
unknown
image002image001