Vánoční trhy UPDATE

NEV1fd352_MRAZIK1

V pohádce o Mrazíkovi Ivánek říká: “Chaloupko, otoč se ke mně předem, k lesu zadem!” A jak pan Tinka řekl, tak se stalo. Dnes ráno přijel těžký jeřáb a zvedal se strachem chaloupku, aby jí obrátil k p. Tinkovi předem.
Jen mi ještě připadalo legrační, jak paní VItásková jedné nebožačce odpovídala, jak zde již pan Tinka uvedl: “Otočení jsme urgovali, ale nevíme, zda tak bude učiněno, protože zde postavili již i podium. Zbývá zde 1,5 m průchodu, přesto považujeme toto místo také za nebezpečné a pro další rok dáme do podmínek povinnost otočit prodejní okénko směrem ke kostelu.”
P1010024

Svatá prostoto! Viděli jste to podium a dovedete si představit, že majitel těch čtyř praktikáblů by mohl protestovat? Doufám jen, že ten pitoma který schválil jak to máti státi, dostane nějakou Vánoční odměnu. O Vánocích nevím, o Velikonocích bych věděl. Měl by modrou prdel.
Už když předělávali náměstí a ve Vltavské nám to ten p. ing. Horský ukazoval z takové perspektivy, že jste od kostela do sámošky museli jet autem, jsem tam říkal když jsem slyšel o těch “trzích”, že když tam nedají zpátky ten klandr tak bude průser a byl jsem za blbce. A proto volám, perspektivou metrické míry neošidíš, Horský!
Jiří Stejskal