Kašpárek stále aktuální!

kasparek-stale-aktualni

Kniha, která je rozebrána. Není divu proč, je stále aktuální!

Krátce před třináctou hodinou jsem se vypravil s Pepou, (který pozval i mojí ženu), na Řezáčovo náměstí, jak jsem sám připomínal, na oslavu otevření. Ještě hodinu předtím mně napsala paní Štěpánková a doufám, že promine citaci:
Dobrý den, děkuji za zprávu a doufám, že se ve 13,00 uvidíme. Ráda poznám Pepu osobně. Původně jsem vůbec neměla v úmyslu se té taškařice jakkoli účastnit, ale když jsem šla dnes ráno do práce, na Heřmaňáku najatá mládež vybalovala již v 7 hodin na připravené rautové stoly umístěné v modrých stanech bohaté občerstvení. Na můj dotaz, zda už začala nějaká volební kampaň, mi řekli, že neví, ale že se má dnes slavnostně otevírat "tento parčík", i když hned přiznali, že ani oni žádný parčík nevidí. A tak jsem se rozhodla, že se na ty Modré straky přijdu podívat - jak jim chutná z mých daní. Jak na Vás tak na Pepu se těší
Štěpánková

Tam ale bylo prázdno, jen dlaždičky se povalovaly. Objevila se pouze pí. Štěpánková a p. Liebermann. Akce se totiž konala již ráno! Volal jsem p. TInkovi, abych ho pokáral, že mejdan není. Ten byl upřímně překvapen a ihned mi přeposlal pozvánku:
From: VED OIVZ Mangira Iva
Sent: Monday, June 09, 2008 3:57 PM
To: Fabián Miroslav; Kopecký Jaroslav; Krajíčková Květa; Nefe Ivan Phdr.; Ernst Jan; Děkanovský Petr; Jandus Hynek; Janků Miroslav; Konopa Zdeněk MUDr.; Kučerová Ivana PhDr.; Řečínský Pavel; Vavřinec Tomáš JUDr.; Veis Jiří ing.; Voráček Martin; Hasal Štěpán; Večeřa David; Binar David; Manová Kateřina Mgr.; Mirovský Ondřej Mgr.; Mišíková Eva PhDr.; VED OŽP Horská Hana; VED OMA Špiclová Jaroslava; VED ODO Vitásková Miloslava; Vokuš Martin;etc.
Cc: ZAS STA Kaštovský Tomáš MUDr.
Subject: Slavnostní ukončení akce - Stavební úpravy Řezáčova nám.
Vážené dámy a vážení pánové!
Z pověření zástupce starosty MUDr. Kaštovského, si Vás dovoluji pozvat na slavnostní ukončení akce - "Stavební úpravy Řezáčova nám. na Praze 7", jejichž realizace probíhala od listopadu 2007 do června 2008, a které jsou nyní zdárně dokončeny. Akci po celou dobu realizace zajišťoval OIVZ se součinností s OŽP a ODO.
Zahájení slavnostního ukončení se koná ve 13:00 hod, dne 19.06.2008 na Řezáčově nám.
Na Vaší účast se srdečně těšíme a děkujeme.
S úctou
I. Mangíra
vedoucí OIVZ Ú MČ P7
nábř. Kpt. Jaroše 1000, 170 00 Praha 7
e-mail:
mangirai@p7.mepnet.cz
tel.: 220 144 184
kanc. č.: 280 - 2. patro

Jenže někdo chytrý přišel na to že je to lepší to ráno, protože tam přijdou jenom "my kluci co spolu chodíme" (A co jsme spolu v háku), a vzali to tam útokem brzy ráno, kdy šlehačka nekysne, čelo se po nápojích tolik nerosí a občan nucený kapitalistou pracovat, se ani na skok nezastaví. A možná taky ta změna byla proto, že to práskli p. Tinkovi a ten to napráskal zde. Je to krásný příklad chytré horákyně. Udělali to pro občany a ti, jako obyčejně (ignoranti!) velkorysou akci ignorovali. Chytřejší by to udělali v zamčeném sklepě, kde by se poplácali, navzájem mazali kaviárem a polévali polosuchým. Ne tak alibisté. Pan Tinka dopsal p. Mirovskému Několik vět o důvěryhodnosti. Ale to je platné jak mrtvému šála.
V koláži vidíte chronologické Kašpárky: Mirovský, Mangíra, Tinka, Stejskal.
kasparek-01Kasparek-largeFDKasparekLip_NNOEKasparek2315_N
Omlouvám se těm kteří přišli. Ale byli jenom dva. Pohladili si Pepu, přestali se shlukovat a rozešli se. Pepa učinil to co slíbil a proč přišel a odešel se mnou do banky uložit prachy. Taky to nebylo špatný.
P.S. Obrázky nemají nic společného s členem našeho Klubu Mgr. Kašpárkem!

Stejskal Jiří
Jiří Stejskal
DISKUTUJEME STÁLE NA NEPŘEJMENOVATELNÉM TÉMATU "Mohlo to dopadnout mnohem hůř!"